Przejdź do treści

Seniorzy: Pewne zwycięstwo biało-niebieskich!

W słoneczne sobotnie popołudnie zajmujący 6 pozycję w ligowej tabeli biało-niebiescy podejmowali na własnym stadionie będących obecnie o jeden “stopień” niżej graczy Pasternika Ochojno.

Pierwsza połowa dla gospodarzy rozpoczęła się kapitalnie. Już w 2 minucie wynik zawodów otworzył Jakub Szczepański. Kolejne momenty nie przyniosły nam zbyt wielu klarownych sytuacji ale za to mogliśmy zobaczyć spokojną grę i kontrolę spotkania ze strony biało-niebieskich.

W drugiej połowie gracze z nad Raby długo czekali aż w końcu się doczekali. Do siatki najpierw trafił Konrad Kabaja a chwilę później za jego śladem poszli Szczepan Hyży oraz Kacper Masełko, dla którego był to pierwszy ligowy gol w barwach klubu z ul. Podgórskiej.

W następną sobotę podopiecznych trenera Grzegorza Turczy czeka przedostatnia delegacja w tym sezonie. 27 maja o g. 17:00 zmierzą się oni we Wróblowicach z tamtejszą Wróblowianką.