Przejdź do treści

Seniorzy: Pewne zwycięstwo w Bodzanowie

W środę 3 maja o godzinie 18:00 biało-niebiescy mierzyli się w Bodzanowie z tamtejszą drużyną Błękitnych. Mecz rozgrywany był w bardzo ciężkich warunkach. Miejscami na boisku pojawiała się woda, która momentami komplikowała swobodne rozgrywanie piłki.

Pierwsze 45 minut nie przyniosło bramek choć obydwa zespoły stworzyły sobie kilka klarownych sytuacji. Zmieniło się to przerwie kiedy sposób na golkipera rywali znalazł Szczepan Hyży, a chwilę później jego wyczyn powtórzył Arkadiusz Dudek. Goście mimo, że w końcówce zdołali złapać kontakt to ich ofensywne zapędy zostały zahamowane przez Szczepana Hyżego, który swoim drugim tego dnia trafieniem ustalił wynik zawodów.

Kolejny ligowy mecz podopieczni trenera Grzegorza Turczy rozegrają już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 kiedy to na Podgórską zawita lokalny rywal – Jordan-Sum Zakliczyn. Zapraszamy na stadion!