Przejdź do treści

Seniorzy: Po karnym Michała, Raba trzy punkty zabrała!

W pierwszym domowym meczu sezonu biało-niebiescy podejmowali przy Podgórskiej drużynę Wróblowianki Wróblowice.

Starcie od początku było bardzo wyrównane i spodziewać się było można, że o wszystkim zadecyduje jedno trafienie. Tak też się stało..

Już w doliczonym czasie gry, Michał Chramiec zagrał precyzyjne podanie ze środa boiska do którego ruszył Jakub Stasiak. “Dżozi” wygrał walkę o pozycję z wybiegającym z bramki golkiperem gości i ten faulował skrzydłowego Raby!


Zarządzony przez rozjemcę rzut karny, pewnie na bramkę zamienił Michał Zborowski co sprawiło, że 3 punkty zostały w Dobczycach.

A już za tydzień podopiecznych trenera Grzegorza Turczy czeka wyjazd na teren beniaminka rozgrywek. W meczu 3. kolejki gracze z Dobczyc zmierzą się na wyjeździe z drużyną Hejnału Krzyszkowice. Początek spotkania w niedzielę o g. 11:00.

Klasa Okręgowa gr. Kraków III, 19.08.2023
Raba Dobczyce – Wróblowianka Kraków 1:0 (0:0)
Michał Zborowski 90+4 (Rzut karny)

Sędziował: Rafał Starmach (KS Kraków)
Żółte kartki: M. Ziemianin, Ładyga, Kabaja, R.Zborowski – Wilk, Mądry, Zima

Raba: Grandys – R.Zborowski, Wałek, Kubiński, Ładyga, Kabaja (83. K.Zborowski), M.Ziemianin, M.Zborowski, Duda (83. Stasiak), Hyży (68.Chramiec), Ptak (90. Dashkov)
Wróblowianka: Gorzałczany (90+4. Wątor) – Moskal, Maj, Mądry, Ostafin (46. Michalski), S.Guzik, Tomczuk (46. Czeremuga), Łucarz, Trytek, Wilk (80. D.Guzik), Dębski (60. Zima).