Przejdź do treści

Seniorzy: Po zmianie stron, pokazali ofensywną broń

Tydzień po pierwszej porażce w bieżącej kampanii rozgrywkowej, biało-niebiescy zmierzyli się na własnym stadionie z drużyną Pasternika Ochojno.

Wynik meczu już w 8 minucie otworzył Arkadiusz Dudek, popisując się kapitalnym uderzeniem pod poprzeczkę. Podrażnieni goście szybko “wrócili do gry” i już parę minut później doprowadzili do remisu, za sprawą skutecznego strzału tuż przy słupku.

Końcówka pierwszej połowy to próby gospodarzy ale za każdym razem zwycięsko wychodził z nich bramkarz Pasternika.

Więcej zaczęło się dziać po przerwie kiedy to w 55 minucie Kacper Duda uderzył na bramkę, a piłka – choć dotknięta przez bramkarza – ostatecznie wtoczyła się do bramki. Już 3 minuty później biało-niebiescy wywalczyli sobie rzut wolny. Michał Zborowski świetnie wykonał stały fragment i futbolówka z delikatną pomocą golkipera rywali wpadła do siatki.

Wynik meczu w 67 minucie mocnym strzałem ustalił Michał Zborowski. W końcówce spotkania, na murawie w drużynie Raby pojawił się Kacper Pudlik. Dla 19 – latka, wychowanka klubu, był to ligowy debiut w seniorskiej Rabie.

Już w przyszłą niedzielę (24.09) biało-niebiescy udadzą się do Myślenic, by tam zmierzyć się z miejscowym Orłem. Początek meczu o godzinie 15:00.