Przejdź do treści

Seniorzy: Punkty zabrali rywale

Niedzielne spotkanie z myślenickim Orłem, rozgrywane w deszczowych warunkach, nie przyniosło biało-niebieskim ani jednego punktu.

Przyjezdni od początku zdominowali to spotkanie. W 24. minucie na prowadzenie wyprowadził ich Artur Mistarz, a tuż przed przerwą napastnik Orła trafił do siatki po raz drugi. Po zmianie stron gospodarze mieli szansę na gola kontaktowego ale strzał Krystiana Kubińskiego zatrzymał się na poprzeczce.

Więcej szczęścia mieli Orłowcy, którzy po trafieniu Mateusza Sudera podwyższyli na 3:0. Pościgu za rywalami biało-niebieskim z pewnością nie ułatwił fakt, że przez blisko 15 minut zmuszeni byli grać w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Michała Zborowskiego.

Honorowe trafienie dla podopiecznych trenera Grzegorza Turczy w doliczonym czasie gry zanotował 16-letni Jakub Szczepański.

Klasa Okręgowa gr. Kraków III, 11.09.2022
Raba Dobczyce – Orzeł Myślenice 1:3 (0:2)
Szczepański 90+2′ – A. Mistarz 24′, 42′, Suder 61′

Sędziował: Marcin Jurek (KS Kraków)
Żółte kartki: M. Zborowski x2, Dudek, Kubiński – Marchiński, A. Mistarz
Czerwona kartka: M. Zborowski (za dwie żółte) 80

Raba: Grandys – R.Zborowski (80′ Kania), Ł.Ziemianin, Kubiński, Ładyga, M.Ziemianin (46′ D.Piwowarczyk), Kabaja (68′ Duda), Ptak (46′ Szczepański), Dudek, M.Zborowski, Hyży .
Orzeł: Obłaza – Żak, M.Mistarz, Marchiński, Kyrylov, Suder (83′ Topa), Gromala, Górka, Mirochna (61′ Depta), Ponomarenko (79′ Olesek), A.Mistarz (79′ Płoszaj).