Przejdź do treści

Seniorzy Rezerwy: Gole rutyniarzy i parady bramkarskie młodzieżowca

Udanie zainaugurowali rozgrywki w rundzie wiosennej gracze Raby II. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo. Duża w tym zasługa świetnie broniącego tego dnia niespełna 17-letniego, Konrada Kachela. Młody golkiper bowiem kilkukrotnie ratował gości przed utratą bramki.

Pierwsza połowa była wyrównana, jednak bardziej skuteczni byli biało-niebiescy. Najpierw na listę strzelców wpisał się Paweł Mróz a następnie prowadzenie podwyższył strzałem z rzutu karnego kapitan drużyny, Janusz Krawczyk.

Druga odsłona rozpoczęła się od trzeciej bramki autorstwa Pawła Ładygi który wykorzystał błąd defensorów Szczebla. Prowadzenie uśpiło czujność Raby, która dała się dwukrotnie zaskoczyć skutecznymi kontrami gospodarzy. Ostatecznie jednak ekipa z ul. Podgórskiej utrzymała prowadzenie do końcowego gwizdka i zaksięgowała komplet punktów.

Zespół z Dobczyc zagrał w tym meczu w nowych trykotach firmy Adidas. Stroje niemieckiej marki zostały zakupione dzięki hojności Marka Brytana i jego firmy, Marco Plumbing LTD. Serdecznie dziękujemy!

W 19.kolejce Klasy B zespół Raby II zmierzy się przy Podgórskiej z ekipą Radwana Skomielna Czarna. Mecz ten odbędzie się w poniedziałek 3 maja o g.17:00.

KEEZA Klasa B (Myślenice), 24.04.2021 –
Szczebel Lubień – Raba II Dobczyce 2:3 (0:2)

gole dla RII: Paweł Mróz, Janusz Krawczyk (k), Paweł Ładyga.
Raba II: Kachel – Woźniczka (36. K.Kania), Godula, Grudzień, Trychta (46. Stasiak) – Krawczyk, Gorzkowski, Ślęczka, Baran – Mróz, Ładyga.

Poniżej aktualna tabela Klasy B (Myślenice)za www.90minut.pl