Przejdź do treści

Seniorzy Rezerwy: Z ekipą Radwana jest wysoka wygrana

Drugim zwycięstwem w rundzie wiosennej zakończyły mecz rezerwy Raby. Na boisku w Winiarach w pokonanym polu zostali gracze Radwana Skomielna Czarna.

Pierwsza połowa była jednak na korzyść zawodników gości. Najpierw zdobyli oni bramkę po dobrze wykonanym rzucie rożnym a następnie szybko wyprowadzonej kontrze. Kontaktowego gola dla biało – niebieskich zdobył po strzale z rzutu wolnego debiutujący w seniorskiej piłce Marcin Batko. Po zmianie stron w 47. minucie faulowany w polu karnym był Paweł Mróz a celnym wykonawcą ,,11″ był Janusz Krawczyk.

fot. Kuba Dybek

Kolejne minuty to dominacja graczy z Dobczyc okraszona dwoma bramkami kolejnego juniora Krystiana Ładygi. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem po szybko rozegranej akcji. Nadzieje na chociażby remis rozwiał jednak kolejny młodzieżowiec Filip Kania, który zdobył piątego gola dla gospodarzy.

W kolejnej serii gier, przeciwnikiem Raby II będzie ekipa Cisów Harbutowice. Mecz ten rozegrany zostanie w sobotę 8 maja o g.17:00 w Sułkowicach.

Aktualna tabela Klasy B – tutaj (kliknij)

Keeza Klasa B (Myślenice), 03.05.2021 –
Raba II Dobczyce – Radwan Skomielna Czarna 5:3 (1:2)

gole: Krystian Ładyga x2, Filip Kania, Marcin Batko, Janusz Krawczyk (k)
Raba II: Kachel – K.Kania (46. Godula), M.Ślęczka, Grudzień (40. Woźniczka), Baran – Krawczyk, Batko (75. Wierzba), F.Kania, K.Ładyga – Mróz, P.Ładyga (46. Żuk)