Przejdź do treści

Seniorzy: Skuteczność do poprawki

W spotkaniu 4.kolejki Keeza Klasy Okręgowej (Kraków III) ekipa Raby uległa przy Podgórskiej zespołowi Karpat Siepraw 0:2. Gospodarze mają czego żałować, bo wykreowali sporo okazji bramkowych ale skuteczność tego dnia była sporą bolączką zespołu.

Ekipa Raby początek mogła mieć zdecydowanie na swoją korzyść ale szczęście ewidentnie nie dopisało. W 17 min futbolówkę do siatki Wróblewskiego wbił Szczepan Hyży ale rozjemca nie uznał gola, sygnalizując pozycję spaloną. Jeszcze przed przerwą bliski powodzenia był także M.Zborowski ale i jemu się nie powiodło. Goście nie kwapiący się zbytnio do ofensywy przeczekali pierwszą połowę by w drugiej zadać dwa ciosy…

Najpierw w 52 min do siatki Raby trafił Jagła, na raty pokonując Rumana. Później miejscowi znów zaatakowali ale efektów się nie doczekano. Bliski zdobycia gola w 86 min był Filip Kania ale jego uderzenie trafiło w słupek. Już w doliczonym czasie gry sieprawianie przeprowadzili szybką kontrę którą sprytnie wykorzystał rutynowany Zając.

W kolejnym spotkaniu rywalem Raby będzie Złomex Branice. Spotkanie to rozegrane zostanie na boisku rywala w sobotę 11 września o g.17:00.