Przejdź do treści

Seniorzy: Strzelecki popis Kacpra Dudy – hattrick w 6 minut!

Wysokim zwycięstwem w dobrym stylu zakończyło się niedzielne spotkanie biało-niebieskich z Pasternikiem Ochojno. Podopieczni trenera Grzegorza Turczy pokonali na wyjeździe drużynę beniaminka aż 5:0.

W pierwszej połowie nic nie zwiastowało, że spotkanie zakończy się aż tak wysokim wynikiem, gdyż w ciągu pierwszych 45 minut oglądaliśmy tylko jedną bramkę. Było to trafienie Arkadiusza Dudka, który pokonał golkipera strzałem z rzutu karnego, który podyktowany został za faul na nim samym.

Worek z golami rozwiązał się dopiero w 70 minucie spotkania. Na 2:0 strzałem głową podwyższył Szczepan Hyży, a chwilę później golkipera rywali pokonał Kacper Duda, który tego dnia okazał się prawdziwym “jokerem” w talii trenera Grzegorza Turczy.

Popularny “Kapi” na jednym trafieniu nie poprzestał i w ciągu zaledwie 6 minut ustrzelił hat-tricka.

Już za tydzień kolejny mecz ligowy. W 11 serii gier krakowskiej klasy okręgowej mierzyć będziemy się z drużyną Wróblowianki Kraków. Początek spotkania zaplanowano na sobotę 22.10.2022 na godzinę 15:00.

Klasa Okręgowa gr. Kraków III, 16.10.2022
Pasternik Ochojno – Raba Dobczyce 0:5 (0:1)
Dudek 22′ (k), Hyży 70′, Duda 73′, 77′, 79′

Sędziował: Mateusz Bojda (KS Kraków)
Żółte kartki: Oramus – M. Ziemianin, Ł. Ziemianin, Hyży, Dudek

Pasternik: Miśkiewicz (77. Dańda) – Bruzda, Mróz, Dobosz (70. M.Molus), Szot, Halz, Oramus (80. Brożek), T.Juszczak (46. Zając), A.Karagiannakos, J.Światko (77. Jałocha), Tomana (77. Biskup).
Raba: Grandys – R.Zborowski, Ł.Ziemianin, Krawczyk, Kania (81. W.Piwowarczyk), M.Ziemianin (60. Batko), Kabaja (81. Stasiak), M.Zborowski, Dudek, Ptak (65. Duda), Hyży.