Przejdź do treści

Seniorzy: Trzy gole i trzy punkty na własnym terenie

W sobotnie popołudnie biało-niebiescy podejmowali na własnym stadionie beniaminka rozgrywek Klasy Okręgowej – drużynę Zielonki Wrząsowice.

Podopieczni trenera Grzegorza Turczy od razu, po pierwszym gwizdku sędziego, ruszyli do ofensywy. Bramkę udało im się zdobyć jednak dopiero w 27 minucie kiedy to na listę strzelców wpisał się Krystian Ładyga.

W drugiej połowie na kolejne trafienia czekać było trzeba zaledwie kwadrans. Wtedy piłkę w bramce rywali umieścił Szczepan Hyży, popisując się efektownym “szczupakiem” po centrze R.Zborowskiego.

Kilkanaście minut później goście stworzyli zagrożenie pod bramką Grandysa i strzałem z dystansu zdobyli bramkę kontaktową. Mimo niewielkiej różnicy bramkowej między tymi dwoma zespołami, biało-niebiescy wciąż szukali szansy na powiększenie swojego dorobku strzeleckiego.

I tak – już w doliczonym czasie gry – wszelkie wątpliwości rozwiał Arkadiusz Dudek, który zdobywając bramkę na 3:1 ustalił wynik tych zawodów.

A już za tydzień czeka nas pojedynek z kolejnym z beniaminków. W niedzielę o godzinie 16:00 w Ochojnie podejmować będziemy tamtejszego Pasternika.