Przejdź do treści

Seniorzy: W Zakliczynie dwa gole Michała i Raba pełną pulę zabrała!

W ostatnim meczu tego roku biało-niebiescy udali się do Zakliczyna by zmierzyć się z drużyną miejscowego Jordana – Sum. Podopieczni trenera Grzegorza Turczy szybko otworzyli wynik meczu, bo już w drugiej minucie Burkata pokonał Chramiec.

Równo 20 minut później młodziutki napastnik znów znalazł sposób na golkipera miejscowych i zrobiło się 2:0. Po przerwie gospodarze zdołali jeszcze złapać kontakt i nawet mogli wyrównać ale nie pozwolił na to Adrian Grandys, który niczym Emiliano Martinez w finale mistrzostw świata wybronił sytuację uderzenie po sytuacji sam na sam z Kiebułą.

Przyjezdni odpowiedzieli na to kwadrans przed końcem trafieniem Arkadiusza Dudka, które ustaliło wynik tego meczu. Tym spotkaniem gracze z Dobczyc zakończyli zmagania w rundzie jesiennej bieżącego sezonu.

Równo 11 ligowych starć zakończyło się zwycięstwem biało-niebieskich, 1 mecz to mecz przegrany, a otwierające ligowe zmagania starcie w Bodzanowie zakończyło się podziałem punktów. Dziękujemy za wsparcie w tej rundzie..

Do zobaczenia na wiosnę!

Klasa Okręgowa gr. Kraków III, 04.11.2023
Jordan-Sum Zakliczyn – Raba Dobczyce 1:3 (0:2)
Kiebuła 56′ – Chramiec 2′, 22′, Dudek 75′

Sędziowali: Sylwia Biernat oraz Jonatan Vallejos i Taras Dybash (KS Kraków)
Żółte kartki: Kęsek, Gorczyca, Maniecki – Stasiak, Wałek, Dudek, Duda, Czarnota.
Widzów: 150

Jordan-Sum: Burkat – Leśniak (72′ Klimala), Karcz (59′ Maniecki), Surówka, Kęsek (59′ Ślusarczyk), Płoszaj, Zlezarczyk, Kiebuła, Kwater, Gorczyca, Jędrszczyk (72′ Gudz).
Raba: Grandys – Ładyga, Hyży, Krawczyk, Wałek (67′ Czarnota), Kabaja, M.Zborowski, Dudek, Duda (90′ Dudzik), Chramiec, Stasiak (67′ K.Zborowski).

foto: Futmal.pl (Piotr Kwiecień)