Przejdź do treści

Seniorzy: Wyjazdowa klęska w Śledziejowicach

W sobotnie popołudnie w wyjazdowym meczu 12. Kolejki Klasy Okręgowej drużyna LKS-u Śledziejowice przerwała zwycięska serię biało-niebieskich.

Wszystko zaczęło się po myśli podopiecznych trenera Grzegorza Turczy. Już w 17 minucie objęli oni prowadzenie po trafieniu Szczepana Hyżego. Gospodarze jednak wyrównali już 8 minut później i tym sposobem do przerwy mieliśmy remis 1:1.

10 minut od wznowienia gry po przerwie gospodarze objęli prowadzenie, a chwilę później rozjemca za dwie żółte kartki usunął z boiska Michała Zborowskiego. W kolejnych minutach goście w mocno kontrowersyjnych okolicznościach zdobyli kolejne bramki co sprawiło, że w tych zawodach odnieśli oni wysokie zwycięstwo.

Już za tydzień w ostatnim ligowym meczu w tym roku podopieczni trenera Grzegorza Turczy zmierzą się z rezerwami lidera Fortuna 1. Ligi – Puszczy Niepołomice. Początek spotkania w sobotę 5 listopada o godzinie 14:00.

Klasa Okręgowa Kraków III, 29.10.2022
LKS Śledziejowice – Raba Dobczyce 6:1 (1:1)
gol dla Raby: Szczepan Hyży 17′

Żółte kartki: Kabaja, M. Zborowski x2

LKS: Nowak – Prorok, Szczepański, Mocherek, Kharchuk, Zieleniak, Mocherek, Foks, Konarski, Sroka, Maj
Raba: Grandys – R.Zborowski (75′ Kania), Krawczyk, Kubiński, Ładyga, M.Ziemianin (75′ Masełko), Kabaja (80′ Batko), M.Zborowski, Dudek, Ptak (60′ Duda), Hyży.