Przejdź do treści

Seniorzy: Wyjazdowy punkt we Wrząsowicach

W sobotę 13 maja o godzinie 17:00 biało-niebiescy w wyjazdowym starciu rywalizowali o ligowe punkty z zajmującą miejsce w strefie spadkowej Zielonką Wrząsowice.

Liczne braki kadrowe sprawiły, że tego dnia szansę gry od pierwszej minuty otrzymali zawodnicy, którzy jak dotąd pojawiali się na placu gry w mniejszym wymiarze czasowym.

Podopieczni trenera Grzegorza Turczy rozpoczęli znakomicie, bo już w 2 minucie otworzyli wynik po strzale Szczepana Hyżego, a po pół godziny gry prowadzenie podwyższył Arkadiusz Dudek. Jeszcze przed przerwą gospodarze złapali kontakt po pechowej interwencji Marcina Batko.

W drugiej połowie za to potrzebowali zaledwie kwadransa by wywalczyć sobie rzut karny i zamienić go na bramkę. Więcej bramek w tym meczu już nie oglądaliśmy.

A już za tydzień na Podgórską zawita drużyna Pasternika Ochojno. Początek meczu w sobotę 20.05.2023 roku o godzinie 17:00. Już dziś zapraszamy na to starcie!

Klasa Okręgowa gr. Kraków III, 13.05.2023
Zielonka Wrząsowice – Raba Dobczyce 2:2 (1:2)
Hyży 2′, Dudek 30′ – Batko 36′ (sam.), Prorok (k)

Sędziował: Kamil Dubas (KS Kraków)
Żółte kartki: Zawadzki, Czeremuga, Nienartowicz 2x – M. Ziemianin, Masełko, Batko, K. Zborowski, Czarnota, Duda, G. Turcza /Trener/.
Czerwona kartka: Nienartowicz (dwie żółte kartki)

Zielonka: Sikora – Barański, Orzechowski, Zawadzki (68′ Jakubowski), Prorok, P. Turcza, Czeremuga (75′ Nienartowicz), Mikołajczyk, Polański, Radupi, Szymski.

Raba: Grandys – R.Zborowski, Ł.Ziemianin, M.Ziemianin (67′ Krawczyk), Czarnota, Batko (67′ K.Zborowski), Masełko, Szczepański (46′ Stasiak), Dudek, Duda, Hyży.