Przejdź do treści

Skrzaty: W Wiśniowej na hali cieszyli się z medali

Dobiegły końca rozgrywki Halowej Ligi Żaków “GOKiS Cup” rozgrywanej na obiekcie w Wiśniowej.

W ciągu czterech zjazdów chłopcy z r.2015 rozegrali kilkanaście spotkań o dużej intensywności. Wszystko to dzięki specjalnie przygotowanemu boisku z bandami gdzie gra toczy się bez przerw i zbędnych przestojów.

Na przestrzeni czterech ligowych kolejek, chłopcy z Raby mieli możliwość rywalizacji z ekipami Karpat Siepraw, Pcimianki Pcim i Grodziska Raciechowice.

Ogromna radość z każdego strzelonego gola, masa uśmiechów z udanego dryblingu a także duża ekscytacja z całej otoczki zawodów – tak w skrócie można podsumować te potyczki dla naszych małych zawodników.

  • Cieszę się że chłopcy mieli możliwość występu w tych rozgrywkach, ponieważ była to dla nich zapewne fajna przygoda a przy okazji dodatkowy element treningu/nauki gry w piłkę – podsumował prowadzący drużynę Skrzatów, Bartłomiej Polończyk.

W ubiegłą niedzielę, tuż po ostatnim meczu, chłopcy otrzymali piękne, pamiątkowe medale za udział w “GOKiS Cup”. Regulamin rozgrywek nie zakładał bowiem odnotowywania wyników i tworzenia tabel.

Podczas Halowej Ligi Skrzatów nasz Klub reprezentowali: Adrian Masełko, Radosław Baran, Korol Boboryk, Karol Czaja, Karol Kołodziej, Karol Małek, Jan Brzeziński, Jan Druzgała, Jan Tomera, Damian Gilewicz, Igor Wódyka, Maciej Kabaja, Igor Spytek, Sebastian Suchta, Mikołaj Trąbka, Cezary Łukasik, Aron Data.

fot.własne/Michał Tomera