Przejdź do treści

Startujemy z klubową aplikacją ProTrainUp!

Wraz z początkiem nowego roku mamy dla państwa ciekawą wiadomość. Otóż Zarząd KS Raba podpisał umowę z firmą ProTrainUp, która świadczy usługi związane z profesjonalną obsługą i zarządzaniem klubem sportowym.

Co oznacza korzystanie z aplikacji ProTrainUp?
Przede wszystkim – przejrzystość naszych działań. W telefonie, po pobraniu aplikacji, będą mogli Państwo sprawdzić gdzie i o której odbywa się trening, jak zaplanowane są zajęcia na najbliższy miesiąc czy do kiedy trzeba opłacić składkę członkowską.

Praca wszystkich drużyn KS Raba będzie zorganizowana, zaplanowana i skontrolowana w jednym miejscu, w jednej aplikacji.

Łatwiejszy będzie kontakt ze szkoleniowcem grupy, zarówno on, jak i rodzic będą otrzymywać powiadomienia o bieżącej działalności nie tylko danego rocznika, ale i całego klubu.

Największym plusem i krokiem naprzód będzie jednak możliwość opłacania składki członkowskiej za pomocą aplikacji. Uprości to z pewnością kontrolę rozliczeń, gdyż wszystko będzie liczone automatycznie i wyeliminujemy błąd ludzki.

Przekierowanie do Klubowego panelu —> KLIKNIJ

Dodatkowo mamy gwarancję bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług. Firma ProTrainUp posiada wszelkie certyfikaty odnośnie bezpieczeństwa przechowywania danych, świadczenia usług płatniczych czy wsparcia technicznego.

Obecnie jesteśmy na etapie prac wprowadzających i konfigurujących działalność aplikacji z potrzebami KS Raba, a całkowite uruchomienie jej i przekazanie do użytkowania rodzicom to kwestia najbliższej kilkunastu dni.

Korzystanie z ProTrainUp będzie ogromnym krokiem w przód dla KS Raba Dobczyce. Chcemy się dla Państwa ulepszać i rozwijać, gdyż ten kto się nie rozwija, stoi w miejscu.

Z aplikacji korzysta już chociażby Polski Związek Piłki Nożnej, kluby Ekstraklasy takie jak Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok czy Lech Poznań, a to tylko początek listy. Teraz w te szeregi wchodzi również KS Raba Dobczyce !

źródło: protrainup.com/jagielloniatuszyn.pl