Przejdź do treści

Szocik show w Sieprawiu – Orliki Raby z brązowymi medalami!

W weekendowym Turnieju o Sieprawski Puchar Halowy, świetnie spisali się chłopcy z r.2011. Podopieczni trenera Jakuba Piecha uplasowali się na 3.miejscu w końcowej klasyfikacji!

Skuteczna i przebojowa gra, poparta pozytywnymi rezultatami zespołu – tak w telegraficznym skrócie można podsumować dwudniowy występ Orlików Młodszych na parkiecie w Sieprawiu. – Za nami świetnie zorganizowany turniej. Naprawdę chylę czoła organizatorom bo wszystko było dopięte na ostatni guzik a obsada turnieju wymagała od nas gry na najwyższym poziomie – komplementuje trener Piech.

  Dobre występy sobotnie w fazie grupowej a także premierowy niedzielny, mocno rozbudziły apetyty zarówno trenera jak i całej ekipy. – Jestem zadowolony z postawy moich zawodników, choć z przebiegu niedzielnych zmagań mogliśmy liczyć na coś więcej. Cieszy mnie niezmiernie fakt, że przez 160 minut gry przez dwa dni ani razu nie uciekaliśmy się do grania ‘na aferę’ tak jak nasi mocniej zbudowani przeciwnicy – analizował szkoleniowiec Raby. 

Mamy plan jak się rozwijać, chcemy grać krótkimi podaniami, liczyć na nasze umiejętności gry jeden na jeden i w przeciągu tego turnieju pokazywaliśmy taka grę. Turniej traktowałem jako egzamin z dotychczasowej pracy jaką wykonaliśmy i myślę że ten sprawdzian zdaliśmy na 5 z plusem. 
Przebojową grę biało-niebieskich a zwłaszcza Macieja Szota, dostrzegli organizatorzy turnieju, którzy uhonorowali filigranowego zawodnika nagrodą MVP Turnieju! 

Nie osiadamy jednak na laurach, będziemy ciężko pracować tak, żeby w kolejnych spotkaniach prezentować się jeszcze lepiej – zapewnia trener Piech.Cały turniej wygrali chłopcy z Dalinu Myślenice, tuż za nimi uplasowali się futboliści Orkana Szczyrzyc i właśnie Raby!Nasz zespół grał w składzie: J.Piwowarczyk, M.Piwowarczyk, Wnuk, Szymski, Kozielec, Wałek, Szot, Koliński, Rak, Ruman, Steczko.