Przejdź do treści

Trampkarze I: Ambitnie, walecznie ale nadal nieskutecznie…

W kolejnej serii gier Ligi Okręgowej Trampkarzy, ekipa Raby rywalizowała w Pcimiu. Biało-niebiescy zagrali poprawne zawody, stworzyli całą masę okazji bramkowych ale zawiodła skuteczność. Rywale natomiast ostro postrzelali i wysoko pokonali nasz zespół.

Początek był bardzo obiecujący bo postraszyć bramkarza gospodarzy próbowali Chramiec i Hałatek. Golkiper z Pcimia nie dał się jednak pokonać i zachował czyste konto w pierwszej połowie. Jego koledzy natomiast aż trzykrotnie w tym czasie zmusili do kapitulacji Kamila Zbrożka.

Po zmianie stron gospodarze szybko trafili na 4:0 i entuzjazm u gości mocno opadł. Chwilową nadzieję na “coś więcej” dał Dawid Baran ale później wszystko wróciło “do normy”… Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 6:1.

Niestety dobczycka drużyna wciąż boryka się z kontuzjami. W chwili obecnej trener Piotr Żuk nie może skorzystać z takich graczy jak: Choroba, Kobiałka, Dudzik, Spytek czy Filutowski.

Liga Okręgowa Trampkarzy, 10.05.2022
Pcimianka Pcim – Raba Dobczyce 6:1 (3:0)
gol: Dawid Baran 41

Sędziował: Kamil Ciesielski (Ks Myślenice)
Raba: K.Zbrożek – Stasik, Kowalik, Murzyn, Szot, Sewiło, Hałatek, Jasek, Gawin, Baran, Chramiec oraz F.Zbrożek, Skoczylas, Jamborski.