Przejdź do treści

Trampkarze I: Blisko niespodzianki w starciu z liderem

W wyjazdowym spotkaniu z przewodzącą w tabeli I-ligi, Puszczą Niepołomice, ekipa Raby – plasująca się na 2.miejscu – bliska była “urwania” punktów gospodarzom. Niestety końcówka zawodów zadecydowała że to futboliści Puszczy zaksięgowali komplet “oczek”.

Zaczęło się całkiem obiecująco! W 13 min błąd defensywy Puszczy wykorzystał Jakub Hałatek i podopieczni trenera Żuka prowadzili 1:0. Pięć minut później jednak gospodarze doprowadzili do remisu.

Przed zejściem do szatni obie ekipy miały swoje okazje bramkowe ale to niepołomiczanie cieszyli się z gola w 30 min po skutecznej kontrze. Początek drugiej części gry dał wyrównanie!

Do stanu 2:2 strzałem z rzutu wolnego doprowadził Michał Chramiec. Później jeszcze swoją sytuację na gola miał Baran ale niestety zawiodła skuteczność.. Zmarnowana okazja zemściła się w 65 min kiedy to Puszcza objęła prowadzenie po rzucie karnym. 

Wynik zawodów miejscowi ustalili w 74 min. Wówczas to zawodnicy Puszczy trafili do siatki po centrze z rzutu rożnego.

I-Liga Okręgowa Trampkarzy, 18.09.2021 –
Puszcza Niepołomice – Raba Dobczyce 4:2 (2:1)
gole: Jakub Hałatek, Michał Chramiec

Raba: K.Zbrożek – Kobiałka, Wałek, Murzyn, Hałatek, Jasek, Spytek, Chramiec, Kowalik, Baran, Gawin oraz Choroba, Stasik, Szot, Skoczylas, Sewiło, Dudzik, Filutowski.