Przejdź do treści

Trampkarze I: Cztery gole Michała i skuteczny come back

W ostatniej, 14.kolejce Ligi Okręgowej zespół Raby rywalizował na swoim obiekcie z myślenickim Dalinem.

Gospodarze mecz zaczęli od przewagi w ofensywie, którą udokumentowali golem Michała Chramca w 19 min gry. Później inicjatywę przejęli gracze biało-zielonych i to oni – strzelając dwa razy – zeszli na przerwę prowadząc 2:1!

Początek drugiej części gry znów należał do podopiecznych trenera Piotra Żuka. Swoje nietuzinkowe umiejętności pokazał Michał Chramiec, który w nieco ponad 10 min skompletował klasycznego hattricka!

Zespół z Myślenic, osiem minut przed końcem gry wbił po raz trzeci piłkę do siatki K.Zbrożka lecz rozjemca nie uznał gola sygnalizując pozycję spaloną.

Ostatecznie, dzięki tej wygranej zespół Raby zakończy rundę wiosenną Ligi Okręgowej na dobrym, piątym miejscu w tabeli. Premierowa część tych rozgrywek na to nie zapowiadała, bowiem ekipa z Podgórskiej zamykała ligową stawkę z raptem jednym punktem…

Runda rewanżowa przyniosła natomiast naszej drużynie aż 5 wygranych, jeden remis i tylko jedną przegraną – z mistrzem ligi – Słowikiem Olkusz. W myśl zasady: nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz!

Dla zawodników z r.2007 był to ostatni mecz w kategorii Trampkarza. Kamil Zbrożek, Antoni Kobiałka, Filip Jasek, Dawid Baran, Piotr Kowalik, Karol Spytek oraz Jakub Hałatek – chłopaki dziękujemy i do zobaczenia w kat.Juniorów!

Liga Okręgowa Trampkarzy, 18.06.2022
Raba Dobczyce – Dalin Myślenice 4:2 (1:2)
gole: Michał Chramiec 19, 48, 59, 61

Sędziował: Maciej Skiba (Ks Myślenice)
Żółta kartka (R): Spytek

Raba: K.Zbrożek – Kobiałka, Jasek, Murzyn, Szot, Gawin, Baran, Kowalik, Spytek, Hałatek, Chramiec oraz F.Zbrożek, Dudzik, Sewiło, Filutowski, Skoczylas, Jamborski.