Przejdź do treści

Trampkarze I: Golami i walką wygrali z Pcimianką (foto)

W niedzielnym meczu pomiędzy Rabą a Pcimianką padło łącznie aż 7 goli. Pięć z nich zdobyli gracze z Dobczyc i to oni pewnie zaksięgowali komplet puntów.

Zespół trenera Piotra Żuka szybko zdobył pierwszą bramkę. Już w 9 min golkipera gości pokonał Eryk Gawin, po dobrym podaniu Hałatka. Skrzydłowy Raby w 20 min podwyższył na 2:0 – posyłając precyzyjny strzał pod porzeczkę.

Rywale odpowiedzieli uderzeniem w poprzeczkę ale golkiper Raby nie dał się pokonać. Skapitulował zaś jego vis a vis po raz trzeci w tuż po przerwie. Wówczas to kapitalnym strzałem z przed pola karnego, swojego premierowego gola zaliczył Piotr Kowalik!

Dosłownie kilka chwil potem strzałem z bliska znów piłkę w sieci umieścił Hałatek. Po czterech zdobytych golach, czujność gospodarzy została uśpiona, co skrzętnie wykorzystali rywale, zdobywając dwa gole.

Emocje – 4 min przed końcem – rozwiał Paweł Dudzik. Filigranowy skrzydłowy głową pokonał bramkarza i ustalił wynik zawodów!

I-Liga Okręgowa, 10.10.2021 –
Raba Dobczyce – Pcimianka Pcim 5:2 (2:0)
gole: Jakub Hałatek x2, Eryk Gawin, Piotr Kowalik, Paweł Dudzik.

Sędziował: Maciej Skiba (Ks Myślenice).
Raba: K.Zbrożek – Szot, Wałek, Kobiałka, Murzyn, Kowalik, Jasek, Spytek, Hałatek, Chramiec, Gawin oraz Choroba, Filutowski, Sewiło, Dudzik.