Przejdź do treści

Trampkarze I: Hattrick Ogieli, chłopcy z Raby punkty wzięli

W ramach 3.kolejki gier Ligi Okręgowej zespół Raby mierzył się z Dalinem Myślenice.

Pierwsza połowa do wzajemna wymiana ciosów bramkowych. Zaczęło się bowiem od gola dla gości, później, z uporem ale skutecznie, straty odrobili miejscowi. Myśleniczanie nie chcieli jednak się poddać i zdołali doprowadzić do remisu, by tuż przed przerwą znów z prowadzenia cieszyła się ekipa Raby.

Po zmianie stron Dalin po raz kolejny wyrównał stan meczu i zrobiło się 3:3. Końcowy rezultat, pewnym strzałem do siatki ustalił Ogiela, dla którego był to trzeci gol w tym meczu. Wcześniej, dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w pierwszej połowie. W tej części gry swoje trafienie zanotował także Adam Nowak.