Przejdź do treści

Trampkarze I i II: Odmienne nastroje bo grali dwa różne boje

Dwa spotkania ligowe rozegrali w weekend zawodnicy obu ekip Trampkarzy. “Dwójka” w sobotnie przedpołudnie rywalizowała z LKS-em Rudnik, natomiast pierwszy zespół pojedynkował się w Krakowie z liderującą w tabeli Wisłą.

Niedzielny mecz z Białą Gwiazdą był pojedynkiem na szczycie ligowej tabeli. Przodująca Wisła walczyła z wiceliderem z Dobczyc. Gospodarze jednak byli tego dnia zwyczajnie lepsi i zasłużenie wygrali.

Niemniej jednak, podopieczni trenera Piotra Żuka mogli już w pierwszej połowie postraszyć wiślaków ale zabrakło celnego wykończenia. Szybkie gole zdobyte po przerwie mocno “ustawiły” mecz i krakowianie mieli już nad nim kontrolę.

W końcówce Raba zmniejszyła rozmiary porażki strzelając dwa gole, autorstwa Gawina i Ogieli.

Liga Okręgowa Trampkarzy, 09.10.2022
Wisła III Kraków – Raba Dobczyce 5:2 (1:0)
gole: Gawin, Ogiela

Raba: Zbrożek – Stasik, Wnuk, Murzyn, Serafin, Szot, Gawin, Dudzik, Derevianko, Sewiło, Chramiec oraz Mróz, Ogiela, Filutowski, Suder, Michura.

Spotkanie Rudnika z Rabą II kontrolowali gracze z Dobczyc co w pierwszej połowie zostało udokumentowane trzema golami. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Leśniak, Ogiela i Jamborski.

Po zmianie stron ambitni gospodarze zdobyli jednego gola ale na więcej nie pozwoliła już defensywa do spółki z bramkarzem Raby II.

II-Liga Okręgowa Trampkarzy, 08.10.2022
LKS Rudnik – Raba II Dobczyce 1:3 (0:3)
gole: Leśniak, Ogiela, Jamborski

Raba II: Molendys – Mikłaszewski, Kozielec, Niedziela, Skoczylas, Jamborski, Jaworski, Surówka, Biletskyi, Pabijan, Żuk oraz Zbrożek, Leśniak, Wnuk, Mróz, Piech, Ogiela, Kramarz.