Przejdź do treści

Trampkarze I i II: Wyjazdowe boje bez powodzenia

Dwa spotkania ligowe rozegrali w ciągu minionych dwóch dni chłopcy z kat. Trampkarzy.

W poniedziałkowe popołudnie Raba II rywalizowała w delegacji z Hejnałem II Krzyszkowice. Gospodarze zagrali bardzo skutecznie pod bramką Molendysa i sporo postrzelali.

Celowniki ekipy z Dobczyc były natomiast nie najlepiej ustawione, bowiem spora ilość okazji bramkowych przyniosła tylko 3 gole. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Piotr Stós.

Filigranowy napastnik Raby dwa razy celnie wykończył dobre podania w bocznej strefy boiska. Trzecie trafienie dla gości z Dobczyc to strzał z dystansu Patryka Kramarza.

II-Liga Okręgowa Trampkarzy, 19.09.2022 –
Hejnał Krzyszkowice – Raba II Dobczyce 6:3 (3:0)
gole: Piotr Stós x2, Patryk Kramarz

Sędziował: Wojciech Bargieł (Ks Myślenice)

Raba II: Molendys – Leśniak, Żaba, Biletskyi, Żuk, Jamborski, Surówka, Niedziela, Jaworski, Mikłaszewski, Filutowski oraz Stós, Wnuk, Kramarz, Skoczylas, Siwek, Piech.

Początek wtorkowej potyczki w Pcimiu ułożył się pomyślnie dla Raby. Już w 4 min strzałem pod poprzeczkę na prowadzenie gości wyprowadził Oli Ogiela. Później niestety strzelali już miejscowi i do przerwy prowadzili różnicą dwóch trafień.

Po zmianie stron dystans zmniejszali Chramiec i kapitan drużyny, Murzyn ale rywale za każdym razem odpowiadali golem, ostatecznie wygrywając 6:3.

Liga Okręgowa Trampkarzy, 20.09.2022 –
Pcimianka Pcim – Raba Dobczyce 6:3 (3:1)
gole: Ogiela 4, Chramiec 68, Murzyn 74

Sędziował: Bartosz Róg (Ks Myślenice)
Żółta kartka (R): Stasik

Raba: Zbrożek – Stasik, Murzyn, Serafin, Gawin, Dudzik, Mróz, Szot, Sewiło, Chramiec, Ogiela oraz Wnuk, Niedziela, Filutowski, Jaworski, Derevianko, Żuk.