Przejdź do treści

Trampkarze i Młodziki: Towarzyskie mecze z Orkanem i Cracovią

Dwa tygodnie pozostało do ligowej inauguracji sezonu w drużynach młodzieżowo-dziecięcych. Ekipy młodzików i trampkarzy mocno trenują i rozgrywają mecze kontrolne. Starsza grupa z r.2007 i 2008 w ciągu ostatnich dni zaliczyła dwa test-mecze.

Najpierw podopieczni trenera Piotra Żuka rywalizowali z Orkanem Szczyrzyc a następnie z Cracovią Kraków. W obu tych bojach biało-niebiescy nie zagrali w optymalnych składach i musieli uznać wyższość rywali. W Szczyrzycu gole strzelali Michał Chramiec i Artur Sewiło a do siatki Pasów trafił natomiast Eryk Gawin.

Podobnie jak Trampkarze, tak samo również młodziki z r.2009 rywalizowały kontrolnie z zespołem ze Szczyrzyca. Na obiekcie w Dobczycach górą byli miejscowi, którzy zaliczyli aż 7 goli. Na listę strzelców w ekipie trenera Turczy, wpisali się: Mróz x3, Serafin x2, Ogiela oraz Surówka.

Co ciekawe, Trampkarze i Młodziki swoje pierwsze ligowe kolejki w I-lidze okręgowej zagrają w Orłem Myślenice! Trampkarze powalczą na wyjeździe a Młodziki przy Podgórskiej. Start ligowej jesieni w weekend 28/29 sierpnia.