Przejdź do treści

Trampkarze I: Po golach Michała i Ivana ekipa z Huty pokonana

W kolejnym pojedynku krakowskiej Ligi Okręgowej Trampkarzy ekipa z Dobczyc zainkasowała komplet punktów. Tym razem podopieczni Piotra Żuka pokonali na wyjeździe zespół Hutnika II Kraków 2:1.

Na pierwszego gola w tym meczu trzeba było dość długo czekać. Wszystko przez to że dobrze w bramce poczynali sobie obaj bramkarze i impas strzelecki trwał aż do 37 min. Wówczas to w zamieszaniu w polu karnym odnalazł się Ivan Derevianko i pewnym strzałem tuż przy słupku zdobył premierowego gola dla Raby!

Początek drugiej połowy to kolejne 100% okazje gości z Dobczyc ale niewykorzystane dzięki m.in dobrej postawie bramkarza Hutnika. Sposób na golkipera z Huty znalazł dopiero w 67 min wprowadzony z ławki Michał Chramiec, który po szybkiej akcji zdobył drugiego gola.

Ambitnie grający gospodarze kilka chwil przed końcem zdobyli gola kontaktowego ale to było wszystko na co tego dnia stać było miejscowych.

Liga Okręgowa Trampkarzy, 23.10.2022
Hutnik II Kraków – Raba Dobczyce 1:2 (0:1)
gole: Ivan Derevianko 37, Michał Chramiec 67

Raba: Zbrożek – Szot, Murzyn, Wnuk, Serafin, Stasik, Suder, Derevianko, Dudzik, Ogiela, Sewiło oraz Żaba, Żuk, Chramiec, Gawin, Jaworski, Leśniak, Mróz.