Przejdź do treści

Trampkarze I: Po golach Michała, Raba w Hucie świętowała!

Arcyważne zwycięstwo odnieśli w niedzielne popołudnie gracze z r.2007/2008. Ekipa trenera Piotra Żuka pokonała na wyjeździe zespół Hutnika II Kraków 4:2 i wydostała się ze strefy spadkowej!

Mecz jednak nie zaczął się dobrze dla naszej drużyny gdyż gospodarze już w 7 min objęli prowadzenie po strzele z bliska. Później jednak z upływem czasu Raba zaczęła przedzierać się pod bramkę rywali co przyniosło powodzenie w 28 min.

Wówczas to strzałem w dalszy róg do remisu doprowadził Michał Chramiec. Początek drugiej połowy był za to lepszy od premierowej i to goście w 55 min objęli prowadzenie. Znów okazji sam na sam nie zmarnował wspomniany Chramiec. Miejscowi jednak w 70 min doprowadzili do remisu. Pięć minut później Raba znów odzyskała prowadzenie po golu Jakub Hałatka.

Swój świetny występ w Nowej Hucie wspaniale udokumentował Michał Chramiec w 77 min, kiedy to w spektakularny sposób ograł dwóch obrońców Hutnika i precyzyjną podcinką ustalił wynik spotkania.

Liga Okręgowa Trampkarzy, 12.06.2022
Hutnik II Kraków – Raba Dobczyce 2:4 (1:1)
gole: Michał Chramiec x3, Jakub Hałatek

Raba: K.Zbrożek – Stasik, Kowalik, Jasek, Murzyn, Szot, Sewiło, Spytek, Hałatek, Gawin, Chramiec oraz F.Zbrożek, Filutowski, Jamborski, Baran, Dudzik, Kobiałka.