Przejdź do treści

Trampkarze I: Po jesiennym awansie ciężko o ligową zdobycz

Nie wiedzie się póki co starszej ekipie naszych Trampkarzy. Awans do tzw Ekstraligi sprawił, że rywale z którymi pojedynkują się gracze trenera Piotra Żuka są sporo lepsi i o zdobycze punktowe jest bardzo ciężko.

Tym razem ekipa Raby rywalizowała w niedzielne przedpołudnie ze Słowikiem Olkusz. W pierwszej połowie oba zespoły stoczyły twardy, męski bój i długo zanosiło się na bezbramkowy remis. W końcówce najpierw golkipera gości niepokoił Hałatek a zaraz potem Chramiec. Bramkarz z Olkusza zachował jednak czyste konto.

Sztuka ta nie udała się jego vis a vis – Kamilowi Zbrożkowi. Niespełna minutę przed końcem premierowej części gry pokonał go gracz z Olkusza – celnie wykańczając akcję główką.

Początek drugiej połowy zwiastował emocje bo każda z drużyn chciała zaliczyć gola. Swoje założenie zrealizowali przyjezdni, którzy po 60 min objęli dwubramkowe prowadzenie.

Kilkanaście minut później, po zamieszaniu w polu karnym, bramkę dla Raby zdobył wreszcie Jakub Hałatek. Dosłownie 180… sekund potem mogło być 2:2 ale doskonałą okazję strzelecką Michałowi Chramcowi wybronił bramkarz Słowika!

Cztery minuty przed końcem szaleńczo atakujący gospodarze “nadziali” się na kontrę i zrobiło się 1:3. Już w doliczonym czasie gry rywale pokonali Zbrożka po raz czwarty, czym ustalili rezultat zawodów.