Przejdź do treści

Trampkarze I: Po przerwie na większej werwie

Zdecydowanie “przespana” pierwsza połowa środowej potyczki z krakowską Wisłą, zadecydowała o porażce Raby w pierwszym meczu nowego sezonu.

Ekipa Raby w premierowej połowie wyraźnie uległa drużynie z Reymonta. Biała Gwiazda więcej operowała piłką, przez co częściej stwarzała zagrożenie pod bramką Zbrożka.

Co prawda chwilę po bramce na 0:1 bliski powodzenia był Michał Chramiec ale jego piekielnie mocny strzał znakomicie obronił golkiper z Krakowa.

Druga połowa była o wiele lepsza od drugiej, przez co gospodarze stworzyli sobie sporo okazji i strzelili dwa gole! W obu przypadkach na listę strzelców wpisał się Chramiec. Za pierwszym razem idealnie trafił z rzutu wolnego a kilka chwil później wykorzystał zespołową akcję kolegów.

Okazje na zmniejszenie rozmiarów porażki mieli jeszcze m.in Derevianko czy też Gawin ale golkiper Białej Gwiazdy nie dał się już zaskoczyć.

Liga Okręgowa Trampkarzy, 31.08.2022
Raba Dobczyce – Wisła III Kraków 2:5 (0:3)
Kowalski x2, Dziedzina, Mika, Gołdyn – Michał Chramiec x2

Sędziował: Maciej Skiba (Ks Myślenice)
Żółte kartki (R): Murzyn, Gawin.

Raba: Zbrożek – Stasik, Murzyn, Dudzik, Szot, Gawin, Sewiło, Mróz, Derevianko, Filutowski, Chramiec oraz Żuk, Niedziela, Żaba, Jaworski, Leśniak, Serafin, Ogiela.