Przejdź do treści

Trampkarze I: Przełamanie na własnym stadionie!

Po serii niepowodzeń ligowych zespół Raby wreszcie zaksięgował komplet punktów. Podopieczni trenera Piotra Żuka przy Podgórskiej pokonali Orła Myślenice 3:1 rozgrywając całkiem udane zawody.

Początek meczu to nerwowe próby obu ekip ale bez większego zagrożenia. Na pierwszego gola trzeba było czekać do 27 minuty, kiedy to strzałem z przed “16” bramkarza Orła pokonał Eryk Gawin. Niespełna 120 sekund później mogło być 2:0 ale w dobrej okazji pomylił się Dawid Baran.

Drugą odsłonę gry chłopcy z Raby mogli zacząć wyśmienicie ale w dwóch bardzo dobrych okazjach zabrakło skutecznego wykończenia. A skoro ty nie strzelasz do bramki rywala to … rywal strzela do twojej! I tak się właśnie stało w 49 min kiedy to myśleniczanie doprowadzili do remisu.

Na szczęście gospodarze w miarę szybko odzyskali prowadzenie, po tym jak skuteczną kontrę wykończył Kuba Hałatek. Niespełna 10 min przed końcem spotkania rezultat zawodów ustalił Michał Chramiec uderzeniem w dalszy róg bramki.

Liga Okręgowa Trampkarzy, 15.05.2022
Raba Dobczyce – Orzeł Myślenice 3:1 (1:0)
gole: Eryk Gawin 27, Jakub Hałatek 56, Michał Chramiec 69

Sędziował: Michał Bargiel (Ks Myślenice)

Raba: K.Zbrożek – Stasik, Jasek, Kowalik, Murzyn, Szot, Gawin, Hałatek, Chramiec, Sewiło, Baran oraz Jamborski, Derevianko, Spytek.