Przejdź do treści

Trampkarze I: Raba efektownie – na piątkę z Hutnikiem!

W meczu 3.kolejki Ligi Okręgowej Trampkarzy ekipa Raby pewnie pokonała na własnym boisku zespół Hutnik II Kraków 5:1. Bohaterem tego spotkania niewątpliwie był rozgrywający Raby, Michał Chramiec który zaliczył 4 gole!

Pierwsza połowa, toczona z przewagą gospodarzy, zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem a przy lepiej nastawionych celownikach powinna być jeszcze wyższa.

W premierowych 40 min gry najpierw bramkarza Hutnika pokonał Chramiec – dobitka strzału Artura Sewiło – a chwilę później wspomniany Sewiło sam umieścił piłkę w siatce.

Druga połowa zaczęła się od rzutu karnego, podyktowanego za faul na wyśmienicie grającym tego dnia Derevianko. Z 11m nie pomylił się Chramiec, którego chwilę później bramkarz rywali nastrzelił przy próbie wybicia piłki i było 4-0.

W 63 min Michał znów znalazł sposób na golkipera z Huty i mógł cieszyć się z gola. Rezultat zawodów ustalony został kilka chwil przed końcem – wówczas to Hutnik zdobył gola z rzutu wolnego.

Liga Okręgowa Trampkarzy, 10.09.2022-
Raba Dobczyce – Hutnik II Kraków 5:1 (2:0)
gole: Michał Chramiec 18, 44 (k), 47, 63, Artur Sewiło 25 – ??? 77

Żółta kartka (R): Murzyn
Raba: Zbrożek – Stasik, Wnuk, Serafin, Szot, Ogiela, Dudzik, Mróz, Sewiło, Chramiec, Derevianko oraz Niedziela, Jaworski, Żuk, Leśniak, Murzyn.