Przejdź do treści

Trampkarze I: W blasku słońca grali do końca (foto)

Remisem 1:1 (1:0) zakończył się wyjazdowy mecz Trampkarzy Raby z Pcimianką Pcim. Gospodarze po pierwszych 40 min prowadzili 1:0 po strzale w dalszy róg bramki Zbrożka.

W drugą połowę spotkania, rozgrywanego w słonecznej aurze, lepiej znów weszli gospodarze i to oni mogli podwyższyć prowadzenie. “Na posterunku” był jednak golkiper Raby, który dwukrotnie popisał się kapitalnymi paradami.

Po okresie przewagi Pcimianki do głosu doszli gracze prowadzenie przez trenera Żuka. W 70 min bliski powodzenia był Eryk Gawin ale jego kąśliwe uderzenie golkiper Pcimianki wybił na rzut rożny. Cztery minuty przed końcem goście z Dobczyc zdobyli wreszcie gola. Na strzał z rogu pola karnego zdecydował się Michał Chramiec. Błąd w interwencji popełnił bramkarz miejscowych i piłka wylądowała w sieci.

Do końca zawodów więcej goli już nie padło i po końcowym gwizdku rozjemcy, w protokole sędziowskim odnotowano remis 1:1.

I-liga Okręgowa Trampkarzy, 04.09.2021 –
Pcimianka Pcim – Raba Dobczyce 1:1 (1:0)

gol: Michał Chramiec 76

Sędziował: Krzysztof Cienkosz (Ks Myślenice)

Raba: K.Zbrożek – Murzyn, Wałek, Kobiałka, Hałatek, Jasek, Kowalik, Spytek, Baran, Chramiec, Gawin oraz Choroba, Stasik, Szot, Skoczylas, Sewiło, Żaba, Dudzik.