Przejdź do treści

Trampkarze I: W walce o wicelidera Raba punkty zabiera

W sobotniej rywalizacji dwóch ekip z czołówki tabeli, górą zespół Raby, który pokonał przy Podgórskiej Futbolicę Kraków 6:3.

Ten kto spóźnił się na to spotkanie parę minut przegapił dwa gole miejscowych. Strzelanie bowiem już w … 45 sekundzie zainaugurował Eryk Gawin, zaliczając kapitalny strzał z narożnika pola karnego. Raptem parę chwil później precyzją wykazał się Michał Chramiec i było 2:0.

Goście ruszyli do odrabiania strat i w 11 min pokonali Zbrożka. Jednak już 3 min później dwubramkową przewagę Raby powiększył Michał Chramiec. To nie był koniec strzelania, bowiem w 17 min przyjezdni znów zaskoczyli obronę i bramkarza i było tylko 3:2.

Jednak jeszcze przed zejściem do szatni podopieczni Piotra Żuka znów powiększyli przewagę – znów za sprawą dobrze dysponowanego Gawina.

Początek drugiej połowy to dwie 100% okazje dla Raby jednakże niewykorzystane. A kara za te zmarnowane okazje szybko przyszła i goście znów doskoczyli na jednego gola. Końcówka jednak to znów skuteczna Raba i dwa gole z bliska Chramca pozbawiły złudzeń rywali.

Dzięki tej wygranej ekipa Raby umocniła się na 2.miejscu w ligowej tabeli!

Liga Okręgowa Trampkarzy, 15.10.2022
Raba Dobczyce – Futbolica Kraków 6:3 (4:2)
gole: Michał Chramiec x4, Eryk Gawin x2

Sędziował: Marek Szlachetka (Ks Myślenice)
Żółte kartki: Murzyn, Ogiela.

Raba: Zbrożek – Leśniak, Serafin, Wnuk, Murzyn, Stasik, Gawin, Ogiela, Derevianko, Dudzik, Chramiec oraz Żaba, Jaworski, Niedziela, Mróz, Suder, Sewiło, Szot.

fot. Iwona Murzyn