Przejdź do treści

Trampkarze II: Ograli lidera i powalczą o awans!

W meczu dwóch czołowych drużyn II-ligi okręgowej ekipa Raby II pokonała przy Podgórskiej zespół Hejnału Krzyszkowice 6:4 i ma realne szanse na mistrzostwo rozgrywek – premiowane awansem do I-ligi!

Spotkanie rozgrywane przy sztucznym świetle było niezwykle ciekawym pojedynkiem okraszonym aż 10 golami! Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście ale szybko do remisu doprowadził Ogiela. W 30 min ekipa Raby zdobyła drugiego gola, którego na swoje konto zapisał Filutowski.

Przeciwnicy nie chcieli zejść na przerwę przegrywając i w 37 min doprowadzili do remisu. Po zmianie stron Raba strzelała gola ale za każdym razem Hejnał odpowiadał. I tak do siatki gości trafiali kolejno: Ogiela, Serafin, ponownie Ogiela i wreszcie w ostatniej akcji Mróz.

Ostatecznie po 83 min gry to podopieczni trenera Żuka mogli cieszyć się z wygranej i z zainkasowania kompletu punktów, które pozwalają realnie myśleć o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej!

II-Liga Okręgowa Trampkarzy, 27.10.2022
Raba II Dobczyce – Hejnał Krzyszkowice 6:4 (2:2)
gole: Ogiela x3, Filutowski, Serafin, Mróz

Sędziował: Krzysztof Cienkosz (Ks Myślenice)

Raba II: Żaba – Żuk, Serafin, Wnuk, Jaworski, Jamborski, Mróz, Kramarz, Leśniak, Ogiela, Filutowski oraz Molendys, Piech, Stós, Siwek, Biletskyi, Skoczylas, Surówka.