Przejdź do treści

Trampkarze II: Runda jesienna wystartowała!

Dwa mecze ligowe w ramach rozgrywek II-Ligi Okręgowej mają za sobą chłopcy z ekipy Trampkarzy II. Grający w tym sezonie pod wodzą trenera Piotra Żuka zawodnicy z r.2008 i 2009 pojedynkowali się kolejno z LKS-em Mogilany i LKS-em Rudnik.

Pojedynek z Mogilanami już przed meczem stał się potyczką tylko towarzyską. Rywale nie zebrali odpowiednich dokumentów uprawniających do gry, wobec czego mecz mógł się odbyć tylko w formie towarzyskiej.

Rośli przeciwnicy zdominowali nasz zespół i mimo iż chłopcy postawili trudne warunki to jednak goście z Mogilan na boisku okazali się być wyraźnie lepsi.

II-Liga Okręgowa Trampkarzy, 29.08.2022
Raba II Dobczyce – LKS Mogilany 1:6 (0:1) zweryfikowany jako v.o 3:0
gol: Adrian Niedziela 64

Raba II: Molendys – Mikłaszewski, Pabijan, Kozielec, Stós, Biletskyi, Skoczylas, Jaworski, Wnuk, Niedziela, Żuk oraz Jamborski, Surówka, Serafin.

W drugiej kolejce na Podgórskiej pojawili się gracze z Rudnik k.Sułkowic. Przyjezdni na początku zaskoczyli Rabę II i po 20 min prowadzili 2:0.

Kolejne minuty to jednak przede wszystkim skuteczniejsza gra gospodarzy, która pozwoliła zaliczyć dwa gole. Premierowe trafienie w barwach Raby zanotował Patryk Kramarz a jeszcze przed pauzą do remisu doprowadził wszędobylski tego dnia, Ogiela.

W drugiej części gry goli również nie brakowało. Podobnie jak w.w Kramarz, swoje pierwsze trafienie w Rabie zaliczył Kamil Siwek. Najbardziej efektowny gola padł w 66 min kiedy to Dawid Żaba przepięknym strzałem z dystansu pokonał golkipera z Rudnika.

Ostatecznie po pełnym emocji i zaciętości spotkaniu zawody zakończyły się rezultatem 6:4.

II-Liga Okręgowa Trampkarzy, 05.09.2022
Raba II Dobczyce – LKS Rudnik 6:4 (2:2)
gole: Ogiela 38, 63, Żaba 61 (k), 66, Kramarz 27, Siwek 49

Sędziował: Krzysztof Cienkosz (Ks Myślenice)

Raba II: Molendys – Żaba, Twardosz, Biletskyj, Jaworski, Mikłaszewski, Jamborski, Surówka, Skoczylas, Kramarz, Siwek oraz Piech, Stós, Kania, Pabijan, Ogiela, Szot, Żuk.