Przejdź do treści

Trampkarze II: Skuteczna końcówka derbowa – Raba II liderem rozgrywek!

W ostatnim meczu rundy jesiennej II-ligi okręgowej Trampkarzy ekipa Raby II pokonała przy Podgórskiej zespół Dziecanovii 5:4 (3:1)

Gospodarze szybko zabrali się do strzelania goli i po 25 min prowadzili 3:0! Dwa razy wówczas na listę strzelców wpisał się Miłosz Filutowski a raz Adrian Żuk.

Goście jeszcze przed przerwą zdobyli gola kontaktowego a po przerwie sensacyjnie … odwrócili losy meczu! W 71 min przyjezdni prowadzili 4:5 i nic nie wskazywało na to że gospodarze zainkasują komplet punktów.

Wówczas to dość przypadkowego gola zdobył wszędobylski tego dnia wspomniany Filutowski a dosłownie kilkadziesiąt sekund później zwycięskie trafienie zaliczył Eryk Gawin. Dzięki tej wygranej ekipa Raby II awansowała na 1.miejsce w tabeli II-ligi!

Podopiecznym trenera Piotra Żuka do rozegrania pozostał już tylko zaległy mecz z ekipą LKS-u Mogilany.