Przejdź do treści

Trampkarze II: Zwycięstwo w pojedynku “dwójek”

W piątkowe popołudnie swój ligowy mecz – w ramach I-ligi myślenickiej – rozegrała ekipa Raby II w kategorii Trampkarzy. Przeciwnikiem był zespół Orła II Myślenice.

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. W 20 min na strzał w przed pola karnego zdecydował się Adrian Niedziela i futbolówka po rękach bramkarza trafiła do sieci!

Druga połowa przyniosła więcej goli i emocji. Najpierw prowadzenie podwyższyli futboliści Raby a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Niedziela.

W kolejnych minutach miejscowi zmarnowali dwie doskonałe okazje na gole i to się zemściło tuż przed końcem. Błąd w defensywie naszej drużyny skrzętnie wykorzystali goście z Myślenic i zaliczyli bramkę kontaktową.

Szybko jednak miejscowi odzyskali dwa gole przewagi. Tym razem przebojowym rajdem popisał się kapitan drużyny, Rafał Leśniak i mocnym strzałem w dalszy róg zdobył trzecią bramkę. Minutę przed końcem ekipa Orła zdobyła drugiego gola lecz ostatecznie zawody zakończyły się zwycięstwem ekipy Raby II.

I-liga myślenicka Trampkarzy, 29.09.2023
Raba II Dobczyce – Orzeł II Myślenice 3:2 (1:0)
gole: Adrian Niedziela x2, Rafał Leśniak

Raba II: Molendys – Sikora, Surówka, Kalicki, Leśniak, A.Nowak, Rozwadowski, Gruca, M.Serafin, Kramarz oraz Maj, Łukaszewski, Siatka, Niedziela