Przejdź do treści

Trampkarze: Mimo woli bez zdobyczy w Mieście Soli

Swój ostatni mecz w sezonie 2020/2021 rozegrali w sobotę chłopcy z r.2006-2007. W zamykającym tę kampanię ligową meczu, ekipa trenera Piotra Żuka rywalizowała w delegacji z Górnikiem Wieliczka. Ubiegłotygodniowa porażka z Puszczą mocno skomplikowała szansę Raby na końcowy triumf w rozgrywkach, lecz matematyczne szansę wciąż były. Fundamentem wiary to miał być mecz w Wieliczce i tam walka o 3pkt.

Niestety tego dnia przeciwnicy okazali się lepsi i pokonali naszą drużynę 4:2. Gdybać zbytnio nie ma o czym, ale kto wiem jak potoczyłyby się losy tego meczu gdyby przy wyniku 3:2 dla miejscowych, jeden z naszych graczy trafił do pustej bramki z bliskiej odległości… Niestety zabrakło farta a chwilę później miejscowi dobili gości z Dobczyc. Ta wygrana dała im końcowy sukces w rozgrywkach i prawo walki o Małopolską Ligę Trampkarzy.

Dla naszego zespołu to druga w tej rundzie porażka. Mimo pechowej końcówki rundy, ostatecznie zespół trenera Piotra Żuka zakończył wiosnę na wysokim 3.miejscu w tabeli I-ligi Okręgowej!

fot.Laczynaspilka.pl

I-liga Okręgowa Trampkarzy, 12.06.2021-
Górnik Wieliczka – Raba Dobczyce 4:2 (3:2)

gole: Piotr Bętkowski, Jakub Szczepański

Raba: Zbrożek – Hałatek, Bętkowski, Jaszczyk, Jasek, Grabowski, Szczepański, Artur Kobiałka, Świetlik, Wałek, Zborowski oraz Antoni Kobiałka, Choroba, Baran, Kowalik, Łętocha, Stasik, Spytek.