Przejdź do treści

Trampkarze: Mocne strzelanie – pół tuzina goli Raby!

W kolejnym meczu rundy wiosennej, zespół Raby rywalizował w Dobczycach z Kablem Kraków. Gospodarze od pierwszej minuty narzucili swój styl gry rywalom. Wynik w 26 minucie otworzył Tomasz Mróz, który fantastycznie wykończył prostopadłe podanie od Ogieli.

Prawdziwe strzelanie rozpoczęło się jednak dopiero po przerwie. Około kwadransa po wznowieniu gry zamieszanie w “szesnastce” rywali wykorzystał Oliver Ogiela, który umieścił piłkę w siatce.

Po chwili solową akcją zwieńczoną golem błysnął Adam Nowak, a Tomasz Mróz pokonał golkipera po sprytnie rozegranym rzucie wolnym pośrednim w polu karnym drużyny Kabla.

Ostatnie dwa ciosy przeciwnikom zadał Ogiela dwukrotnie – w tym raz z rzutu karnego – znajdując drogę do bramki. Przyjezdni na ofensywne poczynania podopiecznych trenera Grzegorza Turczy odpowiedzieli dwa razy pewnie wykorzystując rzuty karne.


Makroregionalna Liga Trampkarzy, 14.04.2024
Raba Dobczyce – Kabel Kraków 6:2 (1:0)
gole: Ogiela x3, Solawa, Nowak, Mróz

Sędziował: Wojciech Bargieł (Ks Myślenice)

Raba: Firek – Szlachetka, Wnuk, T.Serafin, Leśniak, Nowak, Niedziela, Mróz, Solawa, Wiekierak, Ogiela oraz Jaworski, Sikora, Wojtan, Surówka, Gruca.