Przejdź do treści

Trampkarze: Przy Podgórskiej nie dali się Cracovii

Faworytami niedzielnego meczu Ligi Okręgowej Trampkarzy, pomiędzy Rabą a drużyną Cracovii II Kraków byli gracze Pasów.

Wyżej notowani rywale nie zdołali jednak pokonać dobrze grających zawodników Raby i ostatecznie po końcowym gwizdku arbitra, odnotowano remis 1:1.

Futboliści Raby mogli prowadzić w tym meczu już po 17 minutach. W sytuacji sam na sam z golkiperem Cracovii znalazł się Dawid Baran ale górą w tym pojedynku był bramkarz gości. Pięć minut przed końcem pierwszej części gry zawodnicy z Krakowa zdobyli premierowego gola.

Kamila Zbrożka głową pokonał piłkarz Pasów. Dosłownie 120 sekund później mogło być 1:1 ale tym razem Dawidowi Baranowi zabrakło “zimnej krwi”. Ale co się odwlecze…

Rosły napastnik Raby parę minut po zmianie stron przełamał wreszcie impas strzelecki i precyzyjnym uderzeniem w tzw. dalszy róg zdobył gola wyrównującego! Obie ekipy wciąż walczyły o pełną pulę ale po 83 minutach musiały zadowolić się jednym “oczkiem”.

Gospodarze mogą żałować bo w drugiej minucie doliczonego czasu gry mogli zgarnąć pełną pulę, gdyby tylko Erykowi Gawinowi dopisało szczęście…