Przejdź do treści

Trampkarze: Skuteczność kulała więc Cracovia Rabę ograła

W wyjazdowym pojedynku 4.kolejki Ligi Okręgowej ekipa Raby przegrała w Rącznej z Cracovią II Kraków.

Spotkanie wcale nie musiało zakończyć się taką wysoką porażką drużyny z Dobczyc, co więcej – goście z ul. Podgórskiej mogli pokusić się o sensację sporego kalibru, gdyby tylko mieli lepiej nastawione celowniki…

Po pierwszej połowie zespół Pasów prowadził 2:0 lecz to przyjezdni mieli więcej okazji bramkowych. Golkipera miejscowych mogli i powinni pokonać: dwukrotnie Michał Chramiec oraz po razie Jakub Hałatek i Paweł Dudzik. Niestety jednak bramkarz krakowian nie dął się zaskoczyć.

Drugą połowę gospodarze znów zaczęli od gola i szybko zrobiło się 3:0. Mimo niekorzystnego rezultatu podopieczni trenera Piotra Żuka dalej starali się walczyć co dało im gola autorstwa Dawida Baran. Później jeszcze ten sam gracz mógł trafić po raz drugi ale futbolówka o centymetry minęła cel.

Ostatecznie miejscowi zwyciężyli wysoko lecz biało-niebiescy na tle wyżej notowanego rywala zaprezentowali się całkiem okazale.

Liga Okręgowa Trampkarzy, 19.04.2022 –
Cracovia II Kraków – Raba Dobczyce 7:1 (2:0)
gol: Dawid Baran

Raba: K.Zbrożek – Stasik, Kowalik, Jasek, Kobiałka, Murzyn, Gawin, Hałatek, Jasek, Sewiło, Chramiec oraz F.Zbrożek, Skoczylas, Filutowski, Dudzik, Baran.