Przejdź do treści

Trampkarze: Skuteczność zawiodła, punkty zabrali przyjezdni

W spotkaniu dwóch czołowych ekip rozgrywek, drużyna Raby uległa na własnym boisku zespołowi Orła Myślenice 2:5.

Gospodarze mogli napocząć rywali już w 9 min ale okazji sam na sam nie wykorzystał Michał Chramiec. To szybko się zemściło i to rywale – po strzale z pola karnego – objęli prowadzenie.

Kilka chwil później gospodarze doprowadzili do remisu. Bramkę po zamieszaniu w polu karnym zdobył kapitan, Adam Murzyn. Niestety później Orłowcy aż dwa razy wbili piłkę do siatki Filipa Zbrożka i na przerwę zeszli prowadząc dwoma golami.

W drugiej połowie ekipa Raby szukała okazji na odrobienie strat. Rzut karny wywalczył Michał Chramiec a golkipera Orła “na raty” pokonał Adam Murzyn.

Dziesięć minut przed końcem, dobrą okazję do wyrównania miała Michura ale skrzydłowy Raby swojej okazji nie wykorzystał. To szybko się zemściło i w kolejnej akcji goście podwyższyli wynik. W 3 min doliczonego czasu gry przyjezdni wykorzystali kontrę i arbiter zakończył spotkanie.