Przejdź do treści

TRAMPKARZE: Sparingowy come back z Pcimianką!

Po przerwie w grach kontrolnych, do boiskowej rywalizacji wrócili gracze ekipy Trampkarzy. W niedzielne popołudnie podopieczni trenera Piotra Żuka zmierzy się z rówieśnikami z Pcimianki Pcim.

Początek spotkania to przewaga rywali, którzy bezlitośnie wykorzystali dwa błędy w defensywie Raby i wzbogacili się o dwubramkową przewagę. Utrata dwóch goli podziałała mobilizująco na biało-niebieskich, którzy jeszcze w pierwszej połowie doprowadzili do remisu!

Po zmianie stron zespół z Dobczyc zagrał jeszcze lepiej niż przed pauzą i zaliczył dwa kolejne gole i pewnie pokonał przeciwnika 4:2. Na listę strzelców wpisali się zawodnicy z r.2006: Szczepański (dwa gole), Bętkowski i Grabowski. Warto nadmienić że dwa razy znakomite, otwierające drogę do bramki podania, zaliczył dziś Zborowski.

Podopieczni trenera Piotra Żuka, mimo iż grali bez paru podstawowych graczy, to jednak udowodnili że dżemie w nich spory potencjał!

Znany jest dokładny termin ligowej inauguracji naszej drużyny Trampkarzy. Zespół Raby w 1.kolejce I-ligi Okręgowej zmierzy się w Myślenicach z tamtejszym Orłem. Mecz ten rozegrany zostanie w niedzielę 11 kwietnia o godz. 10.00.

Mecz sparingowy, 21.03.2021 – Myślenice
Raba Dobczyce – Pcimianka Pcim 4:2 (2:2)

gole: Jakub Szczepański x2, Piotr Bętkowski, Aleks Grabowski

Raba: Kamil Zbrożek – Dawid Baran, Jakub Hałatek, Semir Świetlik, Maksymilian Wałek, Aleks Grabowski, Patryk Łętocha, Piotr Bętkowski, Filip Jasek, Karol Zborowski, Jakub Szczepański oraz Piotr Stasik.