Przejdź do treści

TRAMPKARZE: Sparingowy rollercoaster z Cracovią

Mecz odbył się na przepięknym obiekcie Cracovii w Rącznej. Jedna jak i druga drużyna stworzyła ciekawe widowisko w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie.

W pierwszej połowie to Cracovia prowadziła grę, jednak szybko wyprowadzane kontry przez graczy Raby przyniosły efekt w postaci trzech bramek. Gracze Cracovii wykorzystali tylko dwie sytuacje i wynik do przerwy brzmiał 3:2 dla Raby.

Po zmianie stron, zawodnicy Pasów udokumentowali swoją przewagę, strzelając dwa gole i wygrywając cały mecz 4:3, choć trzeba przyznać że jedni jak i drudzy mogli dołożyć jeszcze po kilka trafień.