Przejdź do treści

Trampkarze: Wyprawa z rana była udana

Trzecie z rzędu zwycięstwo zanotowali w niedzielny poranek podopieczni trenera Piotra Żuka. Ekipa złożona z graczy z r.2007 i 2008 pokonała na wyjeździe Dalin Myślenice 6:3. Wygrana ta pozwoliła utrzymać bardzo dobrą, drugą lokatę w rozgrywkach I-ligi okręgowej.

Mecz na Zarabiu ułożył się wyśmienicie dla zespołu Raby. W 28 min zawodów goście z Dobczyc prowadzili bowiem aż 4:0. Strzelanie już w 3 min zainaugurował Chramiec a później golkipera Dalinu pokonywali jeszcze kolejno: Gawin, Hałatek i Murzyn.

W ostatnich pięciu minutach premierowej części gry przebudzili się gospodarze, którzy zdobywając szybkie dwa gole nadrobili nieco dystans.

Początek drugiej połowy to bramka z bliska zdobyta przez Eryka Gawina, która dała dużo spokoju w szeregach naszej drużyny. Później miejscowi znów nieco zniwelowali dystans (po trafieniu z karnego) ale ostatecznie rezultat ustalił Hałatek.

I-Liga Okręgowa, 03.10.2021 –
Dalin Myślenice – Raba Dobczyce 3:6 (2:4)
gole: Jakub Hałatek x2, Eryk Gawin x2, Michał Chramiec, Adam Murzyn.

Sędziował: Krzysztof Cienkosz (Ks Myślenice)
Żółte kartki (R): Wałek, Spytek.

Raba: K.Zbrożek – Szot, Wałek, Kobiałka, Murzyn, Jasek, Kowalik, Chramiec, Hałatek, Chramiec, Gawin oraz Choroba, Dudzik, Stasik, Filutowski, Sewiło, Skoczylas.