Przejdź do treści

Trampkarze: Zmienne szczęście czyli wystartował nowy sezon

Dwie nasze drużyny Trampkarzy rozegrały pierwszą kolejkę nowego sezonu. Niestety nastroje w obu ekipach zgoła odmienne, bowiem pierwsza drużyna pokonała rywali, druga natomiast musiała uznać wyższość przeciwników.

W niedzielę, z samego rana, drużyna Trampkarzy I udała się do Krakowa gdzie na inaugurację rozgrywek w Krakowskiej Lidze Okręgowej zmierzyła się z drużyną Kabla Kraków.

Młodzi biało-niebiescy już w pierwszej części gry odskoczyli rywalom po dwóch trafieniach Olivera Ogieli. Po przerwie popularny “Oli” dołożył jeszcze dwa trafienia co z bramkami Tomasza Serafina oraz Adriana Niedzieli dało podopiecznym trenera Grzegorza Turczy końcowe zwycięstwo 6:0.

Liga Okręgowa gr. Kraków, 03.09.2023
Kabel Kraków – Raba Dobczyce 0:6 (0:2)
Ogiela x4, T. Serafin, Niedziela

Raba: Firek – Leśniak, Mikłaszewski, Wnuk, Szlachetka, T. Serafin, Wiekierak, Mróz, A. Nowak, Ogiela, Solawa oraz Żuk, Niedziela, Surówka, M. Serafin, Rozwadowski, Jaworski.

W 1.kolejce myślenickiej ligi, ekipa “dwójek” podejmowała na wyjeździe LKS Rudnik. Początek zawodów mógł być pomyślny dla naszej drużyny ale dwóch dobrych okazji nie wykorzystał P.Nowak. Szybko to się zemściło i miejscowi w odstępie kwadransa odskoczyli aż na trzy gole!

Swoich szans na gola nasz zespół szukał po przerwie ale uderzenia Siatki i M.Serafina nie zdołały zaskoczyć bramkarza Rudnika. Ostatecznie gospodarze zdobyli 6 goli i zasłużenie wygrali te zawody.

I-liga myślenicka Trampkarzy, 05.09.2023
LKS Rudnik – Raba II Dobczyce 6:0 (4:0)

Raba II: Molendys – Sikora, Kalicki, Jaworski, Gruca, M.Serafin, Surówka, Rozwadowski, P.Nowak, Słonka, Kramarz oraz Maj, Łukaszewski, Siatka.