Przejdź do treści

Transfery: Idzi i Ślęczka zmieniają Kluby

Tegoroczne “Mercato” jest bardzo ciekawe przy Podgórskiej. Zainteresowanie zawodnikami Raby jest spore – stąd też dziś informujemy o kolejnych dwóch transferach z naszego Klubu.

Szeregi biało-niebieskich opuszcza Bartłomiej Idzi. 26-letni pomocnik wybrał ofertę występów w A-klasowej Dziecanovii Dziekanowice. “Szyja” ostatnimi czasy nie pojawiał się w pierwszej drużynie Raby, częściej można go było zobaczyć w “dwójkach”.

W seniorskiej Rabie, Bartek rozegrał ogółem 95 meczów ligowych i zaliczył 7 goli. Warto nadmienić, że to właśnie “Szyja” był autorem historycznego gola dla Raby – w wojewódzkim finale Pucharu Polski z III-ligowym Podhalem Nowy Targ.

Po wycofaniu z rozgrywek B-klasy seniorskiej Raby II, na tym poziomie rozgrywek pozostanie Maciej Ślęczka. Doświadczony zawodnik przenosi się bowiem – na roczne wypożyczenie – do nowego teamu “Serie B” Jordana II Zakliczyn. “Balcer” po powrocie do Raby II ze Sparty Winiary był czołowym graczem “dwójek” strzelając sporo goli – m.in z rzutów karnych i wolnych.

Obu zawodnikom dziękujemy za dotychczasowe występy w Rabie i życzymy powodzenia w nowych drużynach!