Przejdź do treści

Transfery: Kamil Ładyga zawodnikiem III-ligowej Wisłoki Dębica!

18-letni wychowanek Raby, Kamil Ładyga zmienia barwy Klubowe. Młody obrońca zdecydował się na transfer definitywny do występującej w III-lidze Wisłoki Dębica. Kamil, który przy Podgórskiej zaczynał swoją przygodę z piłką i przebył wszystkie szczeble szkolenia, ostatnie półtora roku przebywał na wypożyczeniu w juniorskich drużynach Wisły Kraków. Tam z ekipą Juniorów Starszych Białej Gwiazdy, wywalczył w ostatnim sezonie wicemistrzostwo Polski!

fot.wisla.krakow.pl

Po finiszu sezonu 2020/2021 i zakończeniu wypożyczenia do Klubu z ul.Reymonta, Kamil otrzymał propozycję testów w III-ligowej Wisłoce. Swoimi umiejętnościami i występami w potyczkach sparingowych, przekonał do siebie włodarzy Wisłoki, którzy zdecydowali się go pozyskać z Raby.

Tak jak wyżej wspominaliśmy, Kamil to wychowanek naszego Klubu. Przez kilka lat występów w Rabie zaliczył całe mnóstwo spotkań ligowych czy też turniejowych. Wywalczył m.in 3. miejsce z kolegami z r.2003 w Deichmann Minimistrzostwach a także sensacyjny, barażowy awans z młodzikami do I-ligi Krakowskiej.

Kamil ma także w swoim dorobku awans z juniorami do I-ligi okręgowej. Oprócz tych sukcesów – jako 16-latek – zaliczył także debiut w seniorskiej piłce. Ostatecznie, jego licznik występów w pierwszej drużynie  Raby zatrzymał się na liczbie 22.

Kamil, wielkie dzięki za występy w biało-niebieskiej koszulce Raby! Powodzenia w nowym Klubie!

fot.główne: wisloka dębica/facebook