Przejdź do treści

Trener Stanisław Maniecki oraz zawodnik Szczepan Hyży nagrodzeni na Dobczyckiej Gali Sportu

W miniony czwartek, w auli RCOS odbyła się kolejna już Dobczycka Gala Sportu. Podczas tej szczególnej uroczystości, uhonorowani zostali dwaj przedstawiciele Klubu Sportowego Raba Dobczyce.

Nagrodę Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce w dziedzinie sportu, otrzymał trener naszych grup młodzieżowych, Stanisław Maniecki. Szkoleniowiec ten odebrał z rąk pana Burmistrza Tomasza Susia to wyjątkowe wyróżnienie za swoją wieloletnią pracę trenerską.

Warto nadmienić że trener Stanisław, przez cały okres swojej pracy w KS Raba, kształtował piłkarsko ponad tysiąc młodych adeptów futbolu. Trenerze, serdecznie gratulujemy.

Wyróżnienie otrzymał także wychowanek KS Raba, na co dzień zawodnik drużyny seniorów, Szczepan Hyży. Gracz ten występuje w naszym klubie już wiele lat, zaliczając ponad 300 meczów w samej tylko seniorskiej drużynie KS Raba, łącząc przy tym pracę zawodową/zmianową.

Sumienność i zaangażowanie Szczepana zawsze są na wysokim poziomie. Gratulujemy!

Podczas uroczystości, której gościem specjalnym był znany sportowiec Mariusz Wach, podziękowano również wszystkim klubom z terenu Gminy za wkład w rozwój sportu na lokalnym obszarze. Do rąk przedstawicieli Klubów trafiły także specjalne flagi z logiem Dobczyc.

Zarząd KS Raba Dobczyce pragnie serdecznie podziękować panu Burmistrzowi Tomaszowi Susiowi oraz całej kapitule przyznającej nagrody, za docenienie naszych przedstawicieli.

Fot. Własne/ Gmina i Miasto Dobczyce/fb

Tagi: