Przejdź do treści

Ważne informacje dla kibiców przed meczem z Wisłą Kraków

W piątkowe popołudnie biało-niebiescy zmierzą się w meczu z okazji jubileuszu 100-lecia KS Raba z drużyną Wisły Kraków. Dla wszystkich kibiców, którzy tego dnia zasiądą na trybunach obiektu przy ul. Podgórskiej przygotowaliśmy garść niezbędnych informacji.

Wejście na stadion
Bramy stadionu otwarte zostaną punktualnie o godzinie 16:00. Wejście na stadion odbywać się będzie tylko i wyłącznie od strony ul. Podgórskiej (przez furtkę osoby kupujące bilet w dniu meczu, przez bramę osoby, które wejściówkę zakupiły wcześniej). W związku z tym w celu uniknięcia kolejek prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion. Dodatkowo informujemy, że w momentach wejścia oraz zejścia zawodników z boiska do szatni przejście prowadzące od bramy do trybuny będzie zamykane na odcinku, w którym drogi się krzyżują.

Bilety w dniu meczu
Kasa biletowa otwarta zostanie o godzinie 16:00, a do sprzedaży trafią bilety pozostałe z puli 900 biletów/cegiełek. Ceny wejściówek w dniu meczu pozostają bez zmian tj. Bilet normalny – 25 zł, Bilet ulgowy – 10 zł.

Punkt gastronomiczny
W trakcie trwania spotkania na terenie stadionu na wszystkich głodnych kibiców czekać będzie “Piknikowo przy Rabie”, którego właściciele zapewniają punkt gastronomiczny.

Toalety dla kibiców
Do dyspozycji kibiców dopingujących oba zespoły za trybuną usytuowane będą trzy toalety typu Toi-Toi.

Zabezpieczenie spotkania
O bezpieczeństwo wszystkich zgromadzonych na obiekcie zadbają z kolei druhowie OSP do spółki z Służbą Medyczną Malta.