Przejdź do treści

Wisła Kraków uświetni 100-lecie Raby!

Piątek 23 września 2022 – da data przejdzie na stałe do historii naszego Klubu. W ten dzień, na stadionie przy ul. Podgórskiej, pierwszy zespół Raby rozegra towarzyski mecz piłkarski z ekipą 13-krotnego Mistrza Polski, Wisłą Kraków.

Biała Gwiazda, mimo iż ostatnio nie notuje najlepszej serii, ma jednak wielki potencjał kibicowski w Dobczycach! Stąd też Zarząd KS Raba zdecydował się wystosować zaproszenie do Klubu z ul. Reymonta na które włodarze Wisły, wraz z dyrektorem Akademii Krzysztofem Kołaczykiem, odpowiedzieli pozytywnie, za co już dziś bardzo serdecznie dziękujemy!

Tak więc drużyna, która ongiś czasu rywalizowała w europejskich pucharach m.in z wielką Barceloną czy też Realem Madryt, przyjedzie do Dobczyc, by zmierzyć się towarzysko z Rabą! Dla naszego Klubu – świętującego w tym roku 100-lecie istnienia – będzie to wydarzenie najwyższej rangi. Kibiców i sympatyków zapraszamy na trybuny przy Podgórskiej. Początek zawodów o g.17:00.

We wtorek 20 września w siedzibie Klubu przy Podgórskiej gościli przedstawiciele Białej Gwiazdy: legendarny piłkarz Kazimierz Kmiecik oraz kierownik drużyny, Jarosław Krzoska. Obaj panowie wizytowali obiekt oraz zaplecze klubowe przed wielkim piątkowym wydarzeniem.

A o piątkowym wydarzeniu możecie jeszcze przeczytać w internetowym wydaniu Dziennika Polskiego. Link do artykułu —> TUTAJ